ONE-TWENTY 9.7000 Test

ONE-TWENTY 9.7000 testované na Bikeperfect

Nová webstránka Bikeperfect, člen skupiny Future Publishing si zobrali naše ONE-TWENTY 9.7000 na testovaciu jazdu a reportovali svoje zistenia.

Bikeperfect si najali jedného z najskúsenejších recenzentov vo svete testovania bicyklov, Guya Kestevena a bol to práve Guy, ktorý sa bližšie pozrel na náš bicykel so stredným zdvihom.

Odozva na náš trailový bicykel so 120mm zdvihom bola fantastická (4 z 5 hviezdičiek), ako ukazujú niektoré z úryvkov:

"To všetko robí bicykel jednoduchým a zábavným pre rýchlu jazdu v zmiešanom technickom teréne, obzvlášť v stiesnených situáciách v malých rýchlostiach."

…a…

"To vám dovoľuje ísť v rýchlom uvoľnenom teréne vcelku nadoraz a ak sú v hre aj nejaké utiahnuté zákruty, jeho agilita nám umožní na našich testovacích trailových zjazdoch dosiahnuť pôsobivé časy v Strava segmentoch "

…a…

"S traily žehliacim, trakciu zvyšujúcim strojom, ktorý sa zdá byť ľahším a agilnejším ako naozaj je a udržuje úroveň zábavy na vysokej úrovni po celý deň."

Kompletnú recenziu nájdete tu.

Viac detailov o ONE-TWENTY 9.7000, vrátane vlastností a špecifikácií, kliknite na nižšie uvedený odkaz. Pre zobrazenie kompletnej ponuky ONE-TWENTY kliknite sem.